Запуск бізнесу

Ми допоможемо створити успішний бізнес

Кожен мріє про успішний бізнес, який буде приносити максимум прибутку. Спеціалісти uCreate Capital допоможуть обрати нішу та запустити бізнес в інтернет.

І це ще не все

З офлайну в онлайн за один крок

Не віддавайте клиєнтів конкурентам
Стартапи

Успішний стартап – це на 90% команда та на 10% ідея. Команда uCreate Capital допоможе підсилити вашу команду спеціалістами в сфері стартапів.

Формування успішної команди та адекватних цілей проєкту – це запорука успішного стартапу, та прибуткового бізнесу. Якщо у вас є ідея – ми допоможем з її реаліацією.

Маркетинг
Офлайн-реалізація
Запуск бізнесу
Пошук інвестицій

Пошук інвесторів та залучення інвестицій до вашого проєкту. Ми допоможемо знайти кращі пропозиції.

Аукціони

Участь в аукціонах Prozorro.sale та СЕТАМ, як участника так і продавця. Запуск бізнесу стає ще швидше зі спеціалістами uCreate Capital.

Оренда нерухомості

Оренда неухомості під офіси, склади та приміщень для ведення бізнесу.

Маркетплейси

Налаштування вашого бінесу для торгвілі на маркетплейсах.

Запуск бізнесу

Запуск бізнесу
Маркетплейси

Наші спеціалісти підберуть маркетплейси саме під ваш бізнес для отримання стабільного прибутки. Ми налаштуємо ваші магазини, та створимо правильні карти товарів.

Запуск бізнесу
SMM

SMM спеціалісти нашої компанії проведуть аналіз вашої аудиторії та розроблять стратегію просування вашого товару, залучення нових клієнтів та підвищення довіри до бренду.

Запуск бізнесу
Google Мій бізнес

Користувачі пошукових систем зможуть знаходити ваш проєкт набагато швидше, ніж при використанні власного сайту. Ваша компанія з'явиться на карті та в мобільних додатках.

Запуск бізнесу
Сайт

Наявність власного сайту є обов'язковою умовою для роботи на великих маркетпейсах. Професійний сайт допоможе в позиціонуванні вашої компанії в інтернеті та збільшить конкурентоздатність вашого бізнесу.

Готові замовити?

У нас вже є декілька цікавих ідей

Напишіть нам — ми обов'язково знайдемо спільну мову!

Заказать звонок
+
Жду звонка!