Послуги

uCreate Capital Послуги . Послуги SMM підтримки та послуги інтернет-маркетингу. Реклама, таргетинг та налаштування Google Мій Бізнес, Instagram, Facebook, TikTok

SMMІнтернет-маркетингРозробка сайтів

Instagram SMM
1
Гривень в місяць
Facebook SMM *
1
Гривень в місяць
TikTok SMM
1
Гривень в місяць
Starter Plan
1
Per Month, USD Tax Included
Advanced Plan - Popular
1
Per Month, USD Tax Included
Professional Plan
1
Per Month, USD Tax Included

Веб-консалтинг це?

Мікро бізнес та малий бізнес не завжди може дозволити собі утримання спеціалістів. Більшість процесів може виконувати сам власник.
Але постає питання: як правильно це робити? І тут на допомогу приходе youtube. Та довгі неділі пошуку відповіді на потрібну інформацію. Але чи відповідає вона потребам вашого бізнесу? Чи насправді ви йдете вірним шляхом? А що робити далі?
Найм веб-консультанту - це вирішення проблеми для запуску та ведення бізнесу.
Веб-консультант (в залежності від виду консультації) стане вашим ментором та наставником.
Він надасть необхідні кроки для запуску та ведення бізнесу, а також проконтролює виконання роботи. Підкаже та допоможе у вирішенні проблем, які постають на етапах роботи та завжди дасть відповіді на всі запитання.
Дана методика допоможе не витрачати зайві кошти, навчитися та самостійно запустити працюючий бізнес, та як наслідок отримувати клієнтів та прибуток без помилок і втрати бюджету.
Наймання фахівця з інтернет-маркетингу чи SMM в більшості випадків є нераціональним для малих чи деяких середніх розмірів підприємств. Для великих підприємств, подекуди буває недостатньо компетентності штатного фахівця.
Веб-консалтинг – це наймання фахівця на аутсорсі, який допоможе вам в прийнятті важливих рішень пов’язаних з інтернет-маркетингом чи SMM, а також стане радником та консультантом з питань інтернет-діяльності.

Заказать звонок
+
Жду звонка!