Інформаційні війська Кропивницький

Підтримати фонд – кошти будуть використані на інформування російського населення про правдивий перебіг російської агресії на території України.

ІнформуванняЗастереження

Ціль проєкту

"Военную спецоперацию на Украине" підтримують 71% російського населення. Інформаційна війна перейшла на новий рівень. Блокування українського правдивого контенту на ряду з запуском реклами в інтернет, купівля реклами у лідерів думок РФ надають росіянам картину послідовників Гітлера на території України. Всі звірства, які коять російські загарбники, пропагандисти видають як агресію України проти українців. А російські війська намагаються стримати наступ українців на світ та на росію.
Мета проєкту – донести до росіян правдиву інформацію та не дати ворогу знищити інформаційний простір України.

Support the project
Інформаційні війська Кропивницький
Support the project
Підтримати проєкт

Перекази з-за кордону

Залучені кошти будуть використані на просування контенту (військових злочинів РФ на території України, по відношенню до мирних жителів, дітей, об’єктів інфраструктури). Лише перевірена та правдива інформація, що надходить від влади та свідків злочинів.

Валюта переказу – гривня. Якщо ваша карта в іншій валюті, кошти знімаються по курсу.
Комісію 2,45% сплачує отримувач.

Support the project

Money transfer from abroad

Transfer currency is Ukrainian Hryvnia.
If your card has the other currency, the amount of money will be transferred according to the currency exchange.
The receiver pays 2,45% commision.

Приєднуйтесь до наших каналів в соціальних мережах

Публічна інформація

Всі кошти, які надходять на рахунки підприємства використовуються виключно на просування вказаного контенту на території РФ. Звітність прозора та доступна вище, на каналах в соціальних мережах. Зарплатні потреби співробітників підприємства забезпечуються окремо, та не відноситься до коштів, які надходять в даному розділі. Наразі готується окрема звітність, яка так само буде доступна онлайн. Збір коштів проводиться постійно.

Заказать звонок
+
Жду звонка!